16. Nokia Art 24 Galleria, Yrittäjäkatu 24, piirustus

17. Knuuttila Tiina, Nokian vanha lukio, Kylmänojankatu 3, maalaus

18. Vaaranmaa Kati, Nokian vanha lukio, Kylmänojankatu 3, kuvataide

19. Gourlay Steve, Nokian vanha lukio, Kylmänojankatu 3, jurttataide

20. TaideRemmi, Nokian Taidetalo, Souranderintie 7, maalaus

21. Nokian Kuvataiteilijat ry, Souranderintie 13, maalaus

22. Krushelnitskaya Elena, Tehdassaari,Korjamon parvi, th 4, Souranderintie 2, pastellimaalaus

23. Setälä Eeva-Maija, Tehdassaari, Korjaamon parvi th. 3, Souranderintie 2, maalaus

24. Yakunchikova Olga, Tehdassaari, Korjaamon parvi th. 2, Souranderintie 2, maalaus

25. Taidetila Raami – Kuplia ja ruutuja, Nokian kirjasto- ja kulttuuritalo Virta, Välikatu 11, sarjakuva, piirustus

26. Taidetila Romu – Harlekiini ja häränkallo, Nokian kirjasto- ja kulttuuritalo Virta, Välikatu 11, maalaus, lasitaide, grafiikka

27. Lehtonen Saija, Nokian Portti, Pirkkalaistie 1, 2. kerros, kuvataide, korutaide, käsityö

28. Paasonen Hannu, Nokian Portti, Pirkkalaistie 1, 4. kerros, kuvanveisto, maalaus, korutaide

29. Ala-Uotila Fanni, Fau, Nansotalo, Tanhuankatu 2, 2. krs, korutaide

30. Ala-Uotila Maarit, Nanso-talo, Tanhuankatu 2, maalaus

31. Alvinen Hanna, Nansotalo, Tanhuankatu 2, maalaus

32. Appelqvist Satu, TeinSen keramiikka, Nansotalo, Tanhuankatu 2, keramiikka

33. Byström Tomas, Nansotalo, Tanhuankatu 2, maalaus

34. Enckell-Valo Ulla, Nansotalo, Tanhuankatu 2, maalaus, grafiikka, valokuvaus

35. Hyttinen Leena, Nansotalo, Tanhuankatu 2, keramiikka

36. Hytönen Helmi, Savitanhua, Nokian Nansotalo, Tanhuankatu 2, keramiikka

37. Ihanta Tuija, Nansotalo, 2. krs, Tanhuankatu 2, maalaus

38. Iso-Lähteenmäki Minna, Nansotalo, Tanhuankatu 2, maalaus, grafiikka

39. Iso-Lähteenmäki Sauli, Nansotalo, Tanhuankatu 2, grafiikka, kuvataide, maalaus

40. Kivipelto Leena, Nansotalo,  Tanhuankatu 2, keramiikka, grafiikka, kuvanveisto

41. Koppanen Laura, Nansotalo, Tanhuankatu, keramiikka

42. Lampinen Anu-Riikka, Nansotalo, Tanhuankatu 2, kuvitus

43. Lampinen Merja, Punainen Ruukku, Nansotalo 3 krs, Tanhuankatu 2, keramiikka

44. Manner Heli, Nansotalo, Tanhuankatu 2, kuvataide

45. Merikallio Silja, Nansotalo, Tanhuankatu 2, keramiikka, kuvanveisto, muotoilu

46. Merta Petri, Nansotalo, Tanhuankatu 2, maalaus, grafiikka, piirustus

47. Niininen Pasi, Tanhuankatu 2, 3 krs, maalaus

48. Piepponen Tuija, Nansotalo, Tanhuankatu 2, kuvataide

49. Pitkänen Päivi, Nansotalo, Tanhuankatu 2, maalaus

50.  Saari Sanni, Nansotalo, Tanhuankatu 2, valokuvaus

51. Saarreharju Sanna, Nansotalo, Tanhuankatu 2, keramiikka, kuvanveisto, maalaus

52. Schultz Heli, Nansotalo, Tanhuankatu 2, korutaide

53. Tuomi Kaisa-Tuulia, Nansotalo, Tanhuankatu 2, maalaus

54. Vänni Iida, Nansotalo, Tanhuankatu 2, tekstiilitaide

55. Virtanen Outi, Sokru, Kyöpelinkatu 8, (käynti Kyöpelinkadun ja Koskenmäenkadun kulmasta), maalaus

56. Viljanen Jonna, Raatikonkatu 2, maalaus

57. Latva-Nikkola Jarno, Siuron Valssimylly, Kuljuntie 3, kuvataide

58. Lehikoinen Tiina, Siuron Valssimylly / Kuljutie 2, 2 krs. maalaus

59. Musturi Tommi, STUFF Bookstore, Siuron Valssimylly, Kuljuntie 2, sarjakuva